16. 02. 2013

16. února 2013 v 14:08 | Aemilia Nobilae

Pokus o ZNOVUOŽIVENÍ

Vzhledem k práci, kterou jsem vynaložila na to, abych to zde dala dohromady, jsem se rozhodla, že budu pokračovat v pokusech o to, aby hra rozjela. Budu tedy ráda za každého hráče, který se zde zaregistruje.

Ano, návrat bez famfár a bez jakéhokoli jiného znaku velkoleposti. V každém případě doufám, že některým lidem se to tady zalíbí a zaregistrují se.
Do týmu správcovského se přidá snad nová hráčka dívky Stellae Astrae Nobilae a nová příslušnice rasy Temných mágů Maiestrae Sieno Gienae. Nadále však očekáváme hráče, kteří budou mít chuť se podílet na ději ve hře a zahrají si za některou z našich elfek, jejichž seznam již visí na fóru.
Ovšem co potřebujeme ještě více než správce, protože osobně si myslím, že prozatím své povinnosti zvládám, jsou hráči za lidi. Doufám tedy v mnoho registrací lidí, kteří mohou bydlet jak na Insula Magna či některém z přilehlých ostrovů, tak dobrodruhy žijící na kontinentě.
Lidé totiž budou rasou, kterou potřebujeme na Phantasii rozšířit jakožto jednu z původních ras. Na Phantasii pro lidi čeká nejvíce možností - ať už jsou to questy, nebo možnosti uplatnění v Pax a podobně. Navíc, i když se zaregistrujete jako "obyčejný" člověk (opravdu, lidé jsou velice podstatní, takže slovo obyčejný se musí používat jedině v uvozovkách) tak se můžete stát postupem času příslušníkem i jiné rasy - není to trvalé, může se z vás stát vlkodlak či upír či se stanete učněm nějakého mága/čarodějky a následně se vydáte cestou magie.
Navíc, potřebujeme rozjet příběh, který jest přichystán a lidé mohou odhalovat pro ně neznámou a tajemnou historii Phantasie, která čeká v mýtech a legendách, ale taktéž v mnoha zážitcích.
Prosím tedy všechny, kteří by si našli na hru alespoň jednou za nějakou dobu čas, aby si pročetli základní reálie a zaregistrovali se.
Orbis Phantasia na vás již čeká… čeká na hrdiny… čeká na osobnosti… čeká na vůdce… i na obyčejné řemeslníky a rolníky!
 


Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 16. února 2013 v 14:19 | Reagovat

zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.